Vrásky pod očami

Kokosový olej
Tuk v kokosovom oleji môže pomôcť vašej pokožke dostať potrebné živiny a ochrániť pleť pred vznikom vrások. Najlepší je panenský kokosový olej, jemne ho vmasírujte do pokožky v okolí očí.
Obsahuje veľké množstvo živín, ktoré pomáhajú pokožke v jej zjemnení a všetky jemné vrásky a línie budú odstránené.
 vrásky na tváři
Olivový olej
Olivový olej je pri hĺbkovej hydratácii veľmi užitočný. Panenský je tiež zvláčňujúci rovnako ako med a pomáha hydratovať. Pred použitím a to natretím pod oblasť očí, ho nachvíľku zahrejte. Masírujte niekoľko minút ukazovákmi a následne nechajte pôsobiť. Olivový olej môže byť rovnakým spôosobom aplikovaný cez noc, takže vaša pokožka ráno po prebudení bude svieža a bez vrások.
 
Avokádo
Avokádo je pre vysoký obsah tuku skvelou liečbou vrások pod očami. Nechajte pôsobiť plátok avokáda na očiach a relaxujte takto aspoň 15 minút. Týmto spôsobom sa uvoľňujú prírodné oleje do pokožky a vyživovujú ju. Rovnako vás pomôže zbaviť aj tmavých kruhov pod očami.
Pomôcť môže aj kaša z tohto super ovocia ktorá je okrem iného s kúskom masla a soli aj vynikajúcou pomazánkou. Získate žiarivú pokožku bez vrások.
 vrásčitá žena
Ružová voda
Táto zázračná vodička pochádzajúca originál z Bulharska našu pleť tonizuje, obnovuje a pomáha v starostlivosti o vrásky a zabraňuje uvoľňovaniu kože. Vezmite ružovú vodu a natrite ju vatovými tampónmi na pokožku pod očami. Nechajte ju na pokožke vyschnúť. Stačí tento proces zopakovať pravidelne dvakrát denne a pomôže vám v liečbe vrások pod očami a v ochrane pred ďalším rozšírením vzniknutých vrások.
 
Vaječné bielka
Bielka z vajíčok sú známe pre ich spevňujúce účinky na našu pokožku, taktiež pomáhajú redukovať vrásky a zabraňujú predčasnému objaveniu vrások na našej tvári. Oddeľte vaječný bielok od žĺtka a bielok naneste pod vaše oči. Keď sa pokožka začne sťahovať, umyte ju vlažnou vodou. Hoci bielka majú sťahujúce a spevňujúce účinky na našu pokožku, nenechávajte ich pod očami pôsobiť príliš dlho, pretože táto oblasť je veľmi jemná a citlivá a môžu sa vytvoriť vačky pod očami.

Vrásky pod očami
Article By :