Túžite po kráľovskej spálni? Pozrite sa, ako vyzerá!


Spálňa v obkolesení prírody

Dilemou väčšiny ľudí, ktorí sa snažia zariadiť domov podľa svojich predstáv je spálňa. Práve táto miestnosť je kľúčovou pre nás všetkých, pretože v nej sa dokážeme úplne odtrhnúť od okolitého sveta. Prvou možnosť k dosiahnutiu tých najlepších pocitov z vašej spálne je voľba prírodných materiálov. Ak sa chcete vyspať doslova ako kráľ, tak by ste nemali váhať s tým, aby ste si ako prvé zabezpečili obliečky, ktoré sú vyrábané z ľanu. Zabezpečia vám pocit komfortu a nepochybne majú aj svoje praktické využitie. Počas teplých letných mesiacov vás aspoň trochu schladia a naopak, v zime vytvárajú pocit tepla. A ďalším pozitívom je to, že obliečky z ľanu majú antibakteriálne účinky. Nepochybne, aj vaša posteľ by mala byť z prírodného materiálu. Na výber máte postele vyrobené z borovice, konských vlasov alebo z bavlny.

byt

Precestujte svet priamo v spálni!

Ak ste svetobežník, tak neotáľajte s umiestnením mapy nad svoju posteľ, budete skutočne originálni. Vaša spálňa sa razom zmení na dobrodružnú cestu okolo sveta a vaša vášeň pre cestovanie bude ešte väčšia. Možno aj tí, ktorí nemajú v cestovaní až takú záľubu možno zmenia názor. Skúste to!

postel

Cíťte sa ako v hoteli

Snívate o tom, že vaša spálňa budete vyzerať ako izby v päťhviezdičkových hoteloch? Žiadny problém. Základom takéhoto typu izby sú konferenčné stolíky, skrinky a nepochybne tu zaraďujeme aj kontinentálne postele. To znamená, že ak túžite mať spálňu porovnateľnú s vybavenosťou izieb v hotelových  komplexoch, tak neváhajte a kráčajte za svojimi snami. Ďalšou podstatnou záležitosťou pri zariaďovaní takéhoto typu spálne je samotná veľkosť spálne. Ak nemáte to šťastie a vaša spálňa je menšia, tak nezúfajte. Umiestnite do svojho kráľovstva zrkadlá, ktoré miestnosť opticky zväčšia. Nezabudnite ani na rolety, pretože práve tie budú zútulňovať váš priestor.

čtení

Ste knihomoľ?

V prípade, že nezaspíte predtým, kým si neprečítate svoju obľúbenú knihu, tak nezúfajte! Mysleli sme aj na vás. Umiestnite nad vašu posteľ policu s knihami, vyzdobte ju kvetmi a snažte sa ju zladiť v rovnakom tóne ako posteľ. Nemusíte si nad posteľ umiestniť len jednoduchú policu, ale môže to byť napríklad aj skrinka na knihy, ktorá dodá vašej spálni romantický nádych. 

Ohodnoťte příspěvek
Article By :