Chcete sa zbaviť tukov vo vašom tele?

Človek musí byť predovšetkým spokojný sám so sebou, ale ak cíti, že niečo nie je tak, ako by chcel, musí naštartovať zmeny, aby dosiahol vytúžený cieľ. Dokonalá postava je snom asi každého človeka, no skôr, ako byť pekný vzhľadom je dôležitejšie byť zdravý. Štíhlu postavu dosiahnuť nie je ľahké, je spojená s odbúraním telesného tuku a vyformovaním svalstva. Nadbytok telesného tuku spôsobuje priberanie na hmotnosti a s tým sú spojené aj zdravotné problémy so srdcom, pohybovým ústrojenstvom či trávením, môže spôsobiť psychické problémy či cukrovku. Prevencia je najlepší spôsob, ako sa tomu všetkému vyhnúť.

léky

Pohyb je základ
Základom všetkého je stará známa úprava stravy, k tomu správny pitný režim a pravidelný pohyb, bez týchto základných faktorov sa vám to určite nepodarí. Ale existujú prípady, keď ani napriek dodržiavaniu tohto režimu kilá neubúdajú. Dôvodom môže byť mnoho ďalších príčin, prečo sa to nedarí, napríklad zadržiavanie vody v tele, spomalený metabolizmus či problematické spaľovanie tukov. Práve tuky sú pre organizmus hrozbou, dokážu obaľovať vnútorné orgány a tým im spôsobujú veľkú záťaž.

Podporné prostriedky
Spaľovače tukov majú jedinú úlohu: rýchlejšie a efektívnejšie spaľovať tuky v tele, vďaka čomu človek chudne nielen na hmotnosti, ale ubúdajú aj centimetre. Účinnosť spaľovačov je podmienená zmenou životosprávy, teda zohrávajú úlohu podporných prostriedkov.

Termogénne prostiedky–látky, ktoré nájdete na trhu ako čili papričky, škorica, zázvor, korenie, pomáhajú bunkám v tele premieňať energiu na teplo
Netermogénne prostiedky– patrí tam L-Carnitín, vitamín B6, kofein, synferin, taurin

mrož

Medzi šikovné spaľovače patrí aj zelený čaj, zelená káva, lieky na chudnutie, ktoré navodzujú pocit sýtosti a odbúravajú chuť na jedlo a iné podporné prostriedky. Neoddeliteľnou súčasťou však zostáva beh, aeróbne cvičenie, teda pohyb v akejkoľvek forme v kombinácii so zdravou stravou a doplnkami výživy, toto zaručí úspech vo vašej snahe znížiť telesnú hmotnosť, či už máte 100 kg alebo 60kg, pre každého platia tie isté zásady.

Article By :